PVE Voordrag Grade R-3

 

PAARL VALLEI EISTEDDFOD

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. R

 

 

MAANDAG, 22 JULIE 2019

 

 

SESSIE 1: Individuele Voordrag

 

 

 

 

Tyd: 12h15

Naam en Van

Skool

1

Emor Pietersen

Hug. Laerskool

2

Jomien Joubert

Hug. Laerskool

3

Ané Human

Hug. Laerskool

4

Liamari Bindemann

Cecile Bindemann

5

Caleb Clayton

Ligstraal Skool

6

Bré Jaylin Fredericks

Ligstraal Skool

7

Simeon Adams

Ligstraal Skool

8

Mekesia Fisher

Wellington Prim.

9

Willnique Pietersen

Wellington Prim.

10

Racquel Reque

Wellington Prim.

11

Jana Zeeman

Rijk Tulbagh Privaatskool

12

Erik Orffer

Rijk Tulbagh Privaatskool

13

Carol de Beer

Rijk Tulbagh Privaatskool

14

Jo-Neal Petersen

Saron Prim.

15

Zarah Carolus

Saron Prim.

16

Lira du Toit

Saron Prim.

17

Diaano Smith

Klapmuts Prim.

18

Willecho Fortuin

Klapmuts Prim.

19

Veronique Philander

Klapmuts Prim.

20

Leandro Lem

Bergendal Prim.

21

Lemolimo Lekheta

Bergendal Prim.

22

Milla Botha

Laerskool Hugo Rust

23

Luken Williams

Laerskool Hugo Rust

24

Divan Saayman

Laerskool Hugo Rust

25

Monisha Bosman

Simondium Prim.

26

Jadine Frazer

Simondium Prim.

27

Tamlinn Abrahams

Simondium Prim.

28

Runique Matthys

W.F. Loots Prim.

29

Ruxavier Perrang

W.F. Loots Prim.

30

Erin Pick

W.F. Loots Prim.

31

Imke Blaauw

Riebeeck Wes Prim.

32

Leezyn Fransman

Riebeeck Wes Prim.

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. R

 

 

SESSIE 2: Individuele Voordrag

 

 

 

 

13h20

Naam en Van

Skool

33

Ava du Toit

Simond Privaatskool

34

Joel Lackay

Simond Privaatskool

35

Tamica Louw

Simond Privaatskool

36

Moenesha Vermeulen

Windmeul Prim.

37

Estenesha Nongena

Windmeul Prim.

38

Lee Vandre Baadjies

Windmeul Prim.

39

Caleb Vaughan

Paarlzicht Prim.

40

Zhury Abrahams

Paarlzicht Prim.

41

Deandré Februarie

Paarlzicht Prim.

42

Alivia Prinsloo

Laer Meisieskool La Rochelle

43

Olivia Eksteen

BreakALeg Dramaklub

44

Reeva Claassen

Amstelhof prim.

45

Neyoké Roland

Amstelhof prim.

46

Aaliyah Rodgers

Amstelhof prim.

47

Silnay Koopman

Dalweide Prim.

48

Leaton davids

Dalweide Prim.

49

Waynique Marais

Dalweide Prim.

50

Samicha Erasmus

Laerskool Van Wyksvlei

51

Siyolise Goose

Nieuwedrift Prim.

52

Ashur-Lee Juries

Nieuwedrift Prim.

53

Reetha Beffels

Nieuwedrift Prim.

54

Caitlin Africa

Laerskool Slot vd Paarl

55

Kara J van Rensburg

Laerskool Slot vd Paarl

56

Perceline Fransman

Blouvlei Akademie

57

Christopher

Blouvlei Akademie

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 


 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. R

 

 

SESSIE 3: Individuele Voordrag

 

 

 

 

14h20

Naam en Van

Skool

58

Akeem Anderson

New Orleans Prim.

59

Kashilin Padayachie

New Orleans Prim.

60

Emmanaul Robertson

New Orleans Prim.

61

Tatum van Rooyen

Laerskool Noord-Eind

62

Divan Jacobs

Laerskool Noord-Eind

63

Mouton Hoffman

Laerskool Noord-Eind

64

Chandré Anthony

Magnolia Prim.

65

Bruchen Daniels

Magnolia Prim.

66

Davino Ferndale

Magnolia Prim.

67

Marozé Johannes

Nederburg Prim

68

Cernell Sias

Nederburg Prim

69

Sumya Valentine

Nederburg Prim

70

Robert Kotze

Laerskool WA Joubert

71

Myia Phyfer

Laerskool WA Joubert

72

Quelynn Davids

Ebenezer Prim.

73

Gabriella Adams

Ebenezer Prim.

74

Saige Adams

Ebenezer Prim.

75

Daniel Rossouw

Elmarie Rossouw

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

EINDE VAN DAG

 

 

 

 

 

 

PAARL VALLEI EISTEDDFOD

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 1

 

 

DINSDAG, 23 JULIE 2019

 

 

 

 

 

SESSIE 1: Spreekkore

 

 

 

 

Tyd: 12h00

Skool

 

1

Hugenote Laerskool

Gedramatiseerd

2

Laerskool Hugo Rust

Gedramatiseerd

3

Bergendal Prim.

Gedramatiseerd

4

Noord-Eind Prim.

Formeel

5

Paarl Prim. Seunskool

Gedramatiseerd

 

 

 

 

SESSIE 1 vervolg: Individuele Voordrag

 

 

 

 

 

Naam en Van

Skool

6

Heilie Daneel

Hugenote Laerskool

7

Moya Lamprecht

Hugenote Laerskool

8

Josh Joubert

Hugenote Laerskool

9

Chrisaan Visser

Laerskool Hugo Rust

10

Lia Hugo

Laerskool Hugo Rust

11

Nina van Loggerenberg

Laerskool Hugo Rust

12

Johagan Adams

Bergendal Prim.

13

Mihagon Cupido

Riebeeck Wes Prim.

14

Regenay Patience

Riebeeck Wes Prim.

 

 

 

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 1

 

 

SESSIE 2: Individuele Voordrag

 

 

 

 

13h15

 

 

15

Carren Sameuls

Nieuwedrift Prim.

16

Macroy Simonse

Nieuwedrift Prim.

17

Sheldrolita Fransman

Nieuwedrift Prim.

18

Jasnique Stoffels

Ligstraal Skool

19

Kevilene Jansen

Simondium Prim.

20

Brandt Marang

Simondium Prim.

21

Chloë-Ann Heffen

Simondium Prim.

22

Raymielle Pedro

W.F. Loots Prim.

23

Lee-Henton de Vlam

W.F. Loots Prim.

24

Shieda Pedro

W.F. Loots Prim.

25

Lenaid Hudson

Twee Jonge Gezellen

26

Monique Willemse

Twee Jonge Gezellen

27

Niven Pietersen

Twee Jonge Gezellen

28

Markus Tomlinson

Learskool Koue Bokkeveld

29

Gys du Toit

Laerskool Koue Bokkeveld

30

Hanah v.d. Merwe

Laerskool Koue Bokkeveld

31

Asixolise Mangqayi

Laerskool Wolseley

32

Jean-Pierre Theart

Laerskool Wolseley

33

Anrich Visser

Laerskool Wolseley

34

Erin Meintjies

Klapmuts Prim.

35

Timeeca Leibrandt

Klapmuts Prim.

36

Mekyle Willemse

Klapmuts Prim.

37

Luwando Skippers

Windmeul Prim.

38

Nasleigh-Ann Jacobs

Windmeul Prim.

39

Cassidy Pedro

Saron prim.

40

Eldonay Smit

Saron prim.

41

Luci-Nay du Plessis

Saron prim.

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 1

 

 

SESSIE 3: Individuele Voordrag

 

 

 

 

14h30

Naam en Van

Skool

42

Katherine Webb

Rijk Tulbagh Privaatskool

43

Wynand Louw

Rijk Tulbagh Privaatskool

44

Jessica Bredenkamp

Rijk Tulbagh Privaatskool

45

Mason Zimri

K. Kleynhans (Tulbagh)

46

Shayla Koeries

K. Kleynhans (Tulbagh)

47

Chie-Rhann Dawids

K. Kleynhans (Tulbagh)

48

Lakishon Davids

Wellington Prim.

49

Jordis Philander

Wellington Prim.

50

Kaydé Samson

Wellington Prim.

51

Zeke Adonis

Dalweide Prim.

52

Zaylin Ross

Dalweide Prim.

53

Hershelle Jacobs

Dalweide Prim.

54

Jody Faro

Newton Prim.

55

Leo Philippus

Newton Prim.

56

Claude Weimer

Orleansvale Prim.

57

Autum Daniels

Orleansvale Prim.

58

Dominique Loff

Orleansvale Prim.

59

Jade Davids

Magnolia Prim.

60

Octavia Cafica

Magnolia Prim.

61

Hayden Seconds

Magnolia Prim.

62

Cody Smith

Charleston Hill Prim.

63

Nazrique Berends

Charleston Hill Prim.

64

Mpumelelo Huisies

Charleston Hill Prim.

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 1

 

 

SESSIE 4: Individuele Voordrag

 

 

 

 

15h30

Naam en Van

Skool

65

Angel-Leigh Kock

Nederburg Prim.

66

Kendille Meyer

Nederburg Prim.

67

Mekah Mouries

Nederburg Prim.

68

Kelsey Titus

Paarlzicht Prim.

69

Micah Solomons

Paarlzicht Prim.

70

Abiba Nkouognam

Paarlzicht Prim.

71

Liché Duikers

New Orleans Prim.

72

Maxwell Davids

New Orleans Prim.

73

Lara Green

New Orleans Prim.

74

Kiara Bothma

Ebenezer Prim.

75

Syrus du Plessis

Ebenezer Prim.

76

Sanjay Adams

Amstelhof Prim.

77

Tarah Adonis

Amstelhof Prim.

78

Kim-Lee Sameuls

Amstelhof Prim.

79

James Steyl

Well. Prep. School and College

80

Isabella Kearley

Well. Prep. School and College

81

Casey Cupido

Well. Prep. School and College

82

Luchian van Tonder

Simond Privaatskool

83

Matthew v.d. Merwe

Simond Privaatskool

84

Kiara Hebbard

Simond Privaatskool

85

Liza-Marie Witsche

Laerskool Slot vd Paarl

86

Lianka Retief

Laerskool Slot vd Paarl

87

Mia Maass

Laerskool Slot vd Paarl

88

Aimee Jordaan

Laerskool Noord-Eind

89

Imke Punt

Laerskool Noord-Eind

90

Hanna Viljoen

Laerskool Noord-Eind

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 1

 

 

SESSIE 5: Individuele Voordrag

 

 

 

 

16h30

Naam en Van

Skool

91

Zak Swanepoel

Paarl Prim. Seunskool

92

De Wet Truter

Paarl Prim. Seunskool

93

Hannes Müller

Paarl Prim. Seunskool

94

Manley Fortuin

Carnegie House paarl

95

Kiley Koopman

Carnegie House paarl

96

Micaela Davids

Carnegie House paarl

97

Zuri Africa

Laerskool Drakenstein

98

Amaru Lewis

Laerskool Drakenstein

99

Carla Truter

Laerskool Drakenstein

100

Tristan Floris

Laerskool WA Joubert

101

Angie Hanekom

Laerskool WA Joubert

102

Skyler-Scott Francise

Laerskool WA Joubert

103

Ellé Saunderson

Break A Leg Dramaklub

104

Sashker du Plessis

Laer Meisieskool La Rochelle

105

Caitlin Fredericks

Laer Meisieskool La Rochelle

106

Mikayla Fransman

Blouvlei Akademie

107

Adriaan Bastiaan

Blouvlei Akademie

108

Lizé Engels

Marizanne Engels

109

Nicholaas Louw

Anel Maharajah

110

Olivia Malan

Anel Maharajah

111

Jana Durrans

Anel Maharajah

112

JC Esterhuizen

Laerskool Courtrai

113

Chloë Lewis

Laerskool Courtrai

114

Melandi van Eeden

Laerskool Courtrai

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

EINDE VAN DAG

 

 

 

PAARL VALLEI EISTEDDFOD

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 2

 

 

WOENSDAG, 24 JULIE 2019

 

 

 

 

 

SESSIE 1: Spreekkore

 

 

 

 

Tyd: 12h00

 

Skool

1

Gedramatiseerd

Laerskool Hugo Rust

2

Gedramatiseerd

Hugenote Laerskool

3

Formeel

Paarlzicht Prim.

 

 

 

 

SESSIE 1 vervolg: Individuele Voordrag

 

 

 

 

 

Naam en Van

Skool

4

Sage Jones

Laerskool Hugo Rust

5

Léree Howat

Laerskool Hugo Rust

6

Niklas Wessels

Laerskool Hugo Rust

7

Tina Malies

Ligstraal Skool

8

Taylin Jacobs

Ligstraal Skool

9

Luka de Bruyn

Hugenote Laerskool

10

Rebecca Els

Hugenote Laerskool

11

Dewald Bantjes

Hugenote Laerskool

12

Deonnay Meyer

Paarlzicht Prim.

13

Luciano Hendricks

Paarlzicht Prim.

14

Jernestine Ross

Paarlzicht Prim.

15

Keithwin Geduld

Riebeeck-Wes Prim.

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 2

 

 

SESSIE 2: Individuele Voordrag

 

 

 

 

13h15

Naam en Van

Skool

16

Charnell Baadjies

Laerskool Wolseley

17

Edmuniche Damon

Laerskool Wolseley

18

Zachary Smith

Laerskool Wolseley

19

Nayo Nelani

Newton Prim.

20

Mienka Loubser

Rijk Tulbagh Privaatskool

21

Lorindy du Plessis

Rijk Tulbagh Privaatskool

22

Lienke Wahl

Rijk Tulbagh Privaatskool

23

Itumeleng Mohlakola

Hoërskool Tulbagh

24

Zoë Adams

Hoërskool Tulbagh

25

Tamzyn Cyster

Saron prim.

26

Timothy Sofat

Saron prim.

27

Kevin Scheffers

Saron prim.

28

Tazlin Fransman

Wellington Prim.

29

Chardoné Arends

Wellington Prim.

30

Mon-Rique Steyn

W.F. Loots Prim.

31

Ashwill Titus

W.F. Loots Prim.

32

Leché Josewus

W.F. Loots Prim.

33

Emma Lategan

Laerskool Breërivier

34

Bronwyn Carolus

Twee Jonge Gezellen

35

Chandré Adams

Twee Jonge Gezellen

36

Elleanor Jacobs

Twee Jonge Gezellen

37

John du Toit

Laerskool Koue Bokkeveld

38

ONTTREK

 

39

ONTTREK

 

40

Gevandre Williams

Windmeul Prim.

41

Lumi Siko

Klapmuts Prim.

42

Chadlin Louw

Klapmuts Prim.

43

Linomtha Ndwanya

Klapmuts Prim.

44

Kim Teras

Nieuwe Drift Prim.

45

Tamerin Jansen

Nieuwe Drift Prim.

46

Kateline Koen

Nieuwe Drift Prim.

47

Palesa Lekhetha

Bergendal Prim.

48

Tifney Stuurman

Bergendal Prim.

49

Jenikha Jantjies

Bergendal Prim.

50

Yoneca Johannes

Simondium Prim.

51

Norma-Lee Fortuin

Simondium Prim.

52

Jade Diergaard

Simondium Prim.

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 2

 

 

SESSIE 3: Individuele Voordrag

 

 

 

 

14h45

Naam en Van

Skool

53

Tiara Small

Charleston Hill Prim.

54

Kayle Isaacs

Charleston Hill Prim.

55

Jayda Louw

New Orleans prim.

56

Rihanna Adams

New Orleans prim.

57

Stevevana Louw

New Orleans prim.

58

Mia Sylvester

OrleansVale Prim.

59

Danilla Martin

OrleansVale Prim.

60

Ateelah Faroa

OrleansVale Prim.

61

Corrin Benn

Nederburg Prim.

62

Yard-Leigh Meyer

Nederburg Prim.

63

Shadé van Zyl

Nederburg Prim.

64

Mecayla Roux

Amstelhof Prim.

65

Chess-Nay Moses

Amstelhof Prim.

66

Lee-vanté Jeremias

Amstelhof Prim.

67

Jo-André Davids

Magnolia Prim.

68

Logan Visagie

Magnolia Prim.

69

Jamie-Lee Booysen

Magnolia Prim.

70

Lirah van Wyk

Ebenezer Prim.

71

Zi-lin Norman

Ebenezer Prim.

72

Cruden Davids

Ebenezer Prim.

73

Zhoë Brown

L.K. Zeeman Prim.

74

Tashnique Steyn

L.K. Zeeman Prim.

75

Aiwahné v.d. Merwe

L.K. Zeeman Prim.

76

Keyara van Staden

Dalweide Prim.

77

Izellah Corrigan

Wellington Prep. School

78

Mattys Breed

Wellington Prep. School

79

Caitlyn Kearley

Wellington Prep. School

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

 

 

 

AFRIKAANSE VOORDRAG GR. 2

 

 

SESSIE 4: Individuele Voordrag

 

 

 

 

16h00

Naam en Van

Skool

80

Janco Bester

Laerskool Noord-eind

81

Emile Goosen

Laerskool Noord-eind

82

Lienke Pienaar

Laerskool Noord-eind

83

Isabella Dickens

Laerskool Slot vd Paarl

84

Ashlene Adams

Laerkool Slot vd Paarl

85

Zachery September

Laerskool Slot vd Paarl

86

Leah Pick

Break A Leg Dramaklub

87

Simoné Coetzee

Simond Privaatskool

88

Melenie Amerika

Blouvlei Akademie

89

Katelyn Koopman

Blouvlei Akademie

90

Cuelin Viljoen

Carnegie House Paarl

91

Melody Garland

Carnegie House Paarl

92

Ava Bothma

Carnegie House Paarl

93

Armani Adams

Laerskool Wellington Prim.A Joubert

94

Bianca Mostert

Laerskool WA Joubert

95

Kayla Eygelaar-Conradie

Laerskool WA Joubert

96

Roux de villiers

Laerskool Courtrai

97

Amelia Uys

Laerskool Courtrai

98

Andreas van Wyk

Laerskool Courtrai

99

Annemie du Plessis

Anel Maharajah

100

Lisa Fourie

Anel Maharajah

101

Pieter Schoeman

Anel Maharajah

102

Sebastian van Wyk

Paarl Prim. Seunskool

103

JJ van der Walt

Paarl Prim. Seunskool

104

Stephan Venter

Paarl Prim. Seunskool

105

Jan Daniel Steenkamp

Sonnika Venter

106

Caleb Geleba

Laerskool Drakenstein

107

Jade September

Laerskool Drakenstein

108

Kio Pieterse

Laerskool Drakenstein

 

 

 

 

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

 

 

EINDE VAN DAG