PVE Voordrag - Grade 4 tot 7

PAARL VALLEI EISTEDDFOD
AFRIKAANSE VOORDRAG GR 4
DONDERDAG, 25 JULIE 2019
FRANK PIETERSEN MUSIEKSENTRUM SAAL
SESSIE 1
NO. TYD LEERDER SKOOL KLASNR. ITEM GRAAD
1 12:30PM GABRIELLA KIRSTEN CKVN VPR4A PROSA DRAMA 4
2 HEIKE HOFFELDT LAERSKOOL PAARL GIMNASIUM VPR4A PROSA 4
3 RIDHAA BUSHBY NEWTON PRIMER  VPR4A PROSA
4 HEIKE HOFFELDT LAERSKOOL PAARL GIMNASIUM VPR4B PROSA DRAMA 4
5 GABRIELLA KIRSTEN/KAYLEE DE BRUIN CKVN VT4 TWEESPRAAK 4
6 HEIKE HOFFELDT LAERSKOOL PAARL GIMNASIUM VVM4 MONOLOOG 4
7 SANDRI VISSER LAERSKOOL HUGO RUST VM4 MONOLOOG 4
8 GABRIELLA KIRSTEN CKVN VM4 MONOLOOG 4
9 LEAH VAN DEN BERG ANEL MAHARAJAH V4 INDIVIDUEEL 4
10 LANA NORTJE ANEL MAHARAJAH V4 INDIVIDUEEL 4
11 MATTHIAS LOUBSER ANEL MAHARAJAH V4 INDIVIDUEEL 4
12 ANOLé VAN ROOYEN LAERSKOOL NOORD-EIND V4 INDIVIDUEEL 4
13 JUNICA LOUBSER LAERSKOOL NOORD-EIND V4 INDIVIDUEEL 4
14 MARLOZé DE JONG LAERSKOOL NOORD-EIND V4 INDIVIDUEEL 4
15 MICHAELA GOVENDER MICHAELA GOVENDER V4 INDIVIDUEEL 4
16 REVO DANIELS HOERSKOOL TULBAGH V4 INDIVIDUEEL 4
17 DANIELLE DIXON HOERSKOOL TULBAGH V4 INDIVIDUEEL 4
18 PAXTON MORRIS HOERSKOOL TULBAGH V4 INDIVIDUEEL 4
19 JAYDEN-LEE NORMAN NEW ORLEANS PRIMARY V4 INDIVIDUEEL 4
20 LEATON JACOBS NEW ORLEANS PRIMARY V4 INDIVIDUEEL 4
21 ZULPHA LE FLEUR SARON PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
22 MYA-LEE HECTOR SARON PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
23 KAYLEIGH CUPIDO SARON PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
24 ANLIA VD MERWE LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD V4 INDIVIDUEEL 4
25 LINCA FABRICIUS LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD V4 INDIVIDUEEL 4
26 ANLIA VD MERWE LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD V4 INDIVIDUEEL 4
27 TRIVA VAN ROOYEN ME.G.BEWEE. V4 INDIVIDUEEL 4
28 CASSIDY OLIPHANT ME.G.BEWEE. V4 INDIVIDUEEL 4
29 CHANTAY BOOYSEN ME.G.BEWEE. V4 INDIVIDUEEL 4
30 MARISKA KASPER DALWEIDE PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
31 RASHAAD KARNEUL DALWEIDE PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
32 KISHAAN RUITERS DALWEIDE PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
33 LUCIANO DE VILLIERS SIMONDIUM PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
34 BERINIQUE MULLER SIMONDIUM PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
35 JAYDEN ADAMS SIMONDIUM PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
UITDEEL VAN SERTIFIKATE
SESSIE 2
36 2:30PM JESSE SEDIBE CARNEGIE HOUSE PAARL V4 INDIVIDUEEL 4
37 CRISTIAN JOUBERT RIJK TULBAGH SKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
38 BELLA PASSERINI BREAK A LEG DRAMAKLUB V4 INDIVIDUEEL 4
39 ANA BADENHORST BREAK A LEG DRAMAKLUB V4 INDIVIDUEEL 4
40 CONNOR SAUNDERSON BREAK A LEG DRAMAKLUB V4 INDIVIDUEEL 4
41 STEFANI VENTER BREAK A LEG DRAMAKLUB VM4 MONOLOOG 4
42 LATIKA RIFFEL EN DANIëLLE VAN DYK BREAK A LEG DRAMAKLUB VT4 TWEESPRAAK 4
43 ANA BADENHORST EN STEFANI VENTER BREAK A LEG DRAMAKLUB VT4 TWEESPRAAK 4
44 THAI-REESE ENGELBRECHT BLOUVLEI AKADEMIE V4 INDIVIDUEEL 4
45 LOUIE-HANNO VAN ROOY BLOUVLEI AKADEMIE V4 INDIVIDUEEL 4
46 LORENE MEYER W.F. LOOTS PRIMêR V4 INDIVIDUEEL 4
47 CHLOE SNELL W.F. LOOTS PRIMêR V4 INDIVIDUEEL 4
48 LUZAINE CARELSE W.F. LOOTS PRIMêR V4 INDIVIDUEEL 4
49 PAIGE DIRK LAERSKOOL WOLSELEY V4 INDIVIDUEEL 4
50 MARTELIZE GEDULDT LAERSKOOL WOLSELEY V4 INDIVIDUEEL 4
51 Zoë VISSER LAERSKOOL WOLSELEY V4 INDIVIDUEEL 4
52 NANICKE BERGH LAERSKOOL HUGO RUST V4 INDIVIDUEEL 4
53 ABIGAYLE KLAASEN LAERSKOOL HUGO RUST V4 INDIVIDUEEL 4
54 JOSH PRETORIUS LAERSKOOL HUGO RUST V4 INDIVIDUEEL 4
55 HUGO BRUWER CARNEGIE HOUSE PAARL V4 INDIVIDUEEL 4
56 BUHLEBENKOSI SIGIJMI BERGENDAL PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
57 LEA LATEGAN LAERSKOOL BREëRIVIER V4 INDIVIDUEEL 4
58 GILLIAM SWIEGERS LAERSKOOL BREëRIVIER V4 INDIVIDUEEL 4
59 IMKE KOEGELENBERG LAERSKOOL BREëRIVIER V4 INDIVIDUEEL 4
60 CASHAY GREEN KLAPMUTS PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
61 JENNE-LEE TITUS KLAPMUTS PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
62 KHOMI NGXAKAMBA KLAPMUTS PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
63 LEE ANCHIN KELLERMAN ORLEANSVALE PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
64 LEIGH DIRKS ORLEANSVALE PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
65 WICKUS GOODMAN ORLEANSVALE PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
66 ANMI SLABBERT EN EMMA WILKEN LAERSKOOL GIMNASIUM VT4 TWEESPRAAK 4
67 NASREE CROTZ EBENEZER PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
68 ZOEY DE JAGER EBENEZER PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
UITDEEL VAN SERTIFIKATE
SESSIE 3
69 16:10PM CHANTé MAY LAERSKOOL VAN WYKSVLEI V4 INDIVIDUEEL 4
70 JUNé VAN ZYL LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL V4 INDIVIDUEEL 4
71 THANDI NONGENA LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL V4 INDIVIDUEEL 4
72 NELLDENE MOLFERT LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL V4 INDIVIDUEEL 4
73 ABIGAIL BURGER WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL V4 INDIVIDUEEL 4
74 MILAN BENJAMIN WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL V4 INDIVIDUEEL 4
75 SIMEON CORRIGAN WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL V4 INDIVIDUEEL 4
76 LU-ZAINE GYSMAN NIEUWE DRIFT PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
77 AMBRUSHIA VAN ROOYEN NIEUWE DRIFT PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
78 DEAGO MORRIS NIEUWE DRIFT PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
79 DANIëLLE VAN DYK SAARTJIE VAN DYK V4 INDIVIDUEEL 4
80 NIANIQUE VAN ZYL SAARTJIE VAN DYK V4 INDIVIDUEEL 4
81 GABRIELLA KIRSTEN CKVN PERFORMING ARTS V4 INDIVIDUEEL 4
82 FRANCOINé DESTROO LAERSKOOL WA JOUBERT V4 INDIVIDUEEL 4
83 EKHARD KOTZE LAERSKOOL WA JOUBERT V4 INDIVIDUEEL 4
84 SHAINé HOLLENBACH LAERSKOOL WA JOUBERT V4 INDIVIDUEEL 4
85 ULRICH VAN DER WESTHUIZER  HUGENOTE LAERSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
86 LIZE NAUDE HUGENOTE LAERSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
87 TAYLOR RHEEDER HUGENOTE LAERSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
88 YUSRAH ANTER LAERSKOOL DRAKENSTEIN V4 INDIVIDUEEL 4
89 JAYDEN KOOPMAN LAERSKOOL DRAKENSTEIN V4 INDIVIDUEEL 4
90 CIARA MAARMAN LAERSKOOL DRAKENSTEIN V4 INDIVIDUEEL 4
91 ANMI SLABBERT LAERSKOOL GIMNASIUM V4 INDIVIDUEEL 4
92 BILQEES RAWOOT LAER MEISIESKOOL LA ROCHELLE V4 INDIVIDUEEL 4
93 CHRISTYN WITBOOI LAER MEISIESKOOL LA ROCHELLE V4 INDIVIDUEEL 4
94 CHANTE CYSTER MAGNOLIA PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
95 ROMARIO FARO MAGNOLIA PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
96 LOUWAN STEMMET MARLISE OLIVIER V4 INDIVIDUEEL 4
97 RENIER VISSER SIMOND PRIVAATSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
98 WILMA DU TOIT SIMOND PRIVAATSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
99 ANCHE FEREIRRA SIMOND PRIVAATSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
UITDEEL VAN SERTIFIKATE
SESSIE 4
100 17:15 PM HEINI SMIT PAARL PRIMER SEUNSSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
101 JUAN ROBERTS PAARL PRIMER SEUNSSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
102 LIAM SMITH PAARL PRIMER SEUNSSKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
103 MOEGAMAD ALBERTUS LIGSTRAAL SKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
104 ASHLEY JACOBS LIGSTRAAL SKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
105 SYLVILEETA WILLIAMS LIGSTRAAL SKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
106 AMELIA MINNAAR ZELDA MINNAAR VM4 MONOLOOG 4
107 JACQUES HENDRI STEENKAMP SONNIKA VENTER V4 INDIVIDUEEL 4
108 HEIKE HOFFELDT LAERSKOOL GIMNASIUM V4 INDIVIDUEEL 4
109 AMELIA MINNAAR ZELDA MINNAAR V4 INDIVIDUEEL 4
110 AMELIA MINNAAR EN HEIKE HOFFELDT ZELDA MINNAAR VT4 TWEESPRAAK 4
111 WAYGON PIETERSEN  NEDERBURG PS V4 INDIVIDUEEL 4
112 ZOEY PHILANDER NEDERBURG PS V4 INDIVIDUEEL 4
113 HOPE FORTUIN NEDERBURG PS V4 INDIVIDUEEL 4
114 TATUM KILOWAN AMSTELHOF PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
115 LOGAN VAN JAARSVELD AMSTELHOF PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
116 MIKA DAMONS AMSTELHOF PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
117 MBALI TATSI PAARLZIGHT PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
118 THARREN ESAU PAARLZIGHT PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
119 DREW BOKS PAARLZIGHT PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
120 NICOLA KEULER LAERSKOOL COURTRAI PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
121 LISA SCHWABE  LAERSKOOL COURTRAI PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
122 BEA VAN STADEN LAERSKOOL COURTRAI PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
123 YANNIKE VAN DER VENT  CHARLESTON HILL PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
124 KRISTEN CUPIDO CHARLESTON HILL PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
125 MIA-LEE THOMAS CHARLESTON HILL PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
126 JAYLIN MEYERS  WINDMEUL PRIMERE SKOOL V4 INDIVIDUEEL 4
127 DANIKA VAN NIEUWENHUIZEN PAARL SCHOOL V4 INDIVIDUEEL 4
128 JESSICA OOMS PAARL SCHOOL V4 INDIVIDUEEL 4
129 MISHAY JULIES  L.K.ZEEMAN PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
130 MINIQUE JONKERS L.K.ZEEMAN PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
131 HESTILY DAVIDS L.K.ZEEMAN PRIMER V4 INDIVIDUEEL 4
UITDEEL VAN SERTIFIKATE
EINDE VAN DAG

PAARL VALLEI EISTEDDFOD

AFRIKAANSE VOORDRAG GR 5

VRYDAG, 26 JULIE 2019

FRANK PIETERSEN MUSIEKSENTRUM SAAL

SESSIE 1

NO.

TYD

LEERDER

SKOOL

KLASNR.

ITEM

GRAAD

1

12:30

NICOLAAS KRUGER EN

KRYNAUW GELDENHUYS

PAARL PRIMERE SEUNSKOOL

VT5

TWEESPRAAK

5

2

MAX MALAN EN

GüNTHER VON FINCKENSTEIN

PAARL PRIMERE SEUNSKOOL

VT5

TWEESPRAAK

5

3

MARI VAN TONDER and ANNABELLE VOLLGRAAF

LAERSKOOL NOORD-EIND

VT5

TWEESPRAAK

5

4

LIANÉ ENGELS and KAYLEE BEZUIDENHOUT

LAERSKOOL NOORD-EIND

VT5

TWEESPRAAK

5

5

JANA UYS and TINETTE LE ROUX

LAERSKOOL NOORD-EIND

VT5

TWEESPRAAK

5

6

LUCA PASSERINI

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

VT5

TWEESPRAAK

5

7

THOMAS VAN DER WALT

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

VT5

TWEESPRAAK

5

8

DALENA VILJOEN

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

VM5

MONOLOOG

5

9

KARLI VAN DEVENTER

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

VM5

MONOLOOG

5

10

EUGENE O'DELLE

LAERSKOOL BREERIVIER

V5

INDIVIDUEEL

5

11

JAYDEN PEKEUR

NEDERBURG PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

12

ZINEDINE BROWN

NEDERBURG PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

13

MIKLYN HANS

NEDERBURG PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

14

TATUM ARENDSE

HOëRSKOOL TULBAGH

V5

INDIVIDUEEL

5

15

SIYATHANDWA CUPIDO

HOëRSKOOL TULBAGH

V5

INDIVIDUEEL

5

16

ROBYN ABRAHAMS

HOëRSKOOL TULBAGH

V5

INDIVIDUEEL

5

17

ANTONIO ROBINSON

NEW ORLEANS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

18

NATTEYOH BASSON

NEW ORLEANS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

19

NITA JOUBERT

HUGENOTE LAERSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

20

MARÍ GROBLER

HUGENOTE LAERSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

21

NICOLA LOCHNER

HUGENOTE LAERSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

22

SHARON LODEWYK

KLAPMUTS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

23

MARONALINE SILBERBAUER

KLAPMUTS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

24

PETROLINE MALIKWA

KLAPMUTS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

25

LIZA-MARI MALAN

LAERSKOOL COURTRAI

V5

INDIVIDUEEL

5

26

KAELEY LOBBERTS

CARNEGIE HOUSE PAARL

V5

INDIVIDUEEL

5

27

CHLOË PUCHERT

CARNEGIE HOUSE PAARL

V5

INDIVIDUEEL

5

28

ARUN ARENDSE

CARNEGIE HOUSE PAARL

V5

INDIVIDUEEL

5

29

CORNELIUS VISAGIE

RIJK TULBAGH PRIVAATSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

30

NEETHLING ZEEMAN

RIJK TULBAGH PRIVAATSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 2

31

14:30

JOY BANDA

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL AND COLLEGE

V5

INDIVIDUEEL

5

32

DARIA VAN BLOMMESTEIN

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL AND COLLEGE

V5

INDIVIDUEEL

5

33

MIKAYLA STYGER

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL AND COLLEGE

V5

INDIVIDUEEL

5

34

FELICIA FORTUIN

LAERSKOOL VAN WYKS VLEI

V5

INDIVIDUEEL

5

35

DEMISHIA JURIES

LAERSKOOL VAN WYKS VLEI

V5

INDIVIDUEEL

5

36

DANICA BOTHA

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V5

INDIVIDUEEL

5

37

CHARL DU TOIT

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V5

INDIVIDUEEL

5

38

SOFIA VAN DER MERWE

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V5

INDIVIDUEEL

5

39

RUSHAAN PERRANG

W.F LOOTS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

40

JURIAN ADAMS

W.F LOOTS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

41

FREDNȆ FRANCIS

W.F LOOTS PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

42

JAYDENE CLAASEN

BLOUVLEI AKADEMIE

V5

INDIVIDUEEL

5

43

SUNAY FRANSMAN

BLOUVLEI AKADEMIE

V5

INDIVIDUEEL

5

44

TYRA BENJAMIN

PAARLZICH PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

45

SASKIA SIMPSON

PAARLZICH PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

46

RAYNIQUE RAMAGES

PAARLZICH PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

47

HAYDEN ARENDSE

LAERSKOOL W.A JOUBERT

V5

INDIVIDUEEL

5

48

ALEXANDER RETIEF

LAERSKOOL W.A JOUBERT

V5

INDIVIDUEEL

5

49

LISA-MARI DE WIT

LAERSKOOL W.A JOUBERT

V5

INDIVIDUEEL

5

50

APHTON JACOBS

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V5

INDIVIDUEEL

5

51

LEIGH-VAUGHAN JACOBS

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V5

INDIVIDUEEL

5

52

NAZREEN MEINTJIES

AMSTELHOF PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

53

ELZAAN LEVEMBER

AMSTELHOF PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

54

MARCELINO ADONIS

AMSTELHOF PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

55

CANDICE JENSEL

LIGSTRAAL SKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

56

CADEN PIETERSEN

LIGSTRAAL SKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

57

TYRON VOLMINCK

LIGSTRAAL SKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

58

DANIEL ROBERTS

SIMOND PRIVAATSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

59

INDYA-SAGE DE WET

SIMOND PRIVAATSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

60

EMILY VAN DER MERWE

SIMOND PRIVAATSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

61

JAMELYNN ASSIA

ORLEANSVALE PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

62

GEORY PRIEGAARDT

ORLEANSVALE PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

63

CLICHÉ DAVIDS

ORLEANSVALE PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 3

64

16:15PM

JOAN BOSCH

ANEL MAHARAJAH

V5

INDIVIDUEEL

5

65

MISHAAN MOSES

MARY HELP OF CHRISTIANS

V5

INDIVIDUEEL

5

66

MATTHEW LAMPRECHT

PAARL PRIMERE SEUNSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

67

NICOLAAS KRUGER

PAARL PRIMERE SEUNSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

68

KRYNAUW GELDENHUYS

PAARL PRIMERE SEUNSKOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

69

CONNER THIART

GERRANDA MöLLER

V5

INDIVIDUEEL

5

70

HANRU KOTZẺ

LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL

V5

INDIVIDUEEL

5

71

VERONICA THYS

LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL

V5

INDIVIDUEEL

5

72

MICHE MARS

LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL

V5

INDIVIDUEEL

5

73

EMMA SWANEPOEL

LAERSKOOL NOORD-EIND

V5

INDIVIDUEEL

5

74

ANYA SWANEPOEL

LAERSKOOL NOORD-EIND

V5

INDIVIDUEEL

5

75

LIANė ENGELS

LAERSKOOL NOORD-EIND

V5

INDIVIDUEEL

5

76

HANNES VAN BREDA

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

V5

INDIVIDUEEL

5

77

KARLI VAN DEVENTER

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

V5

INDIVIDUEEL

5

78

DALENA VILJOEN

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

V5

INDIVIDUEEL

5

79

SAVOYA DU TOIT

PAARL SCHOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

80

ZINRAY BUYS

PAARL SCHOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

81

JUVAN YZELLE

PAARL SCHOOL

V5

INDIVIDUEEL

5

82

WILJUNIQUE MEDARD

NEWTON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

83

MILIQUE BASJAN

LAERSKOOL HUGO RUST

V5

INDIVIDUEEL

5

84

VOHN HEYDENREICH

LAERSKOOL HUGO RUST

V5

INDIVIDUEEL

5

85

HAYLEY PIENAAR

LAERSKOOL HUGO RUST

V5

INDIVIDUEEL

5

86

SHAMIELA FORTUIN

MAGNOLIA PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

87

VANESHREE DOUW

CHARLESTON HILL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

88

CHARL DU TOIT

CHARLESTON HILL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

89

JO-MICU MUGGELS

CHARLESTON HILL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

90

JORDAN-LEE CARNELISSEN

WINDMEUL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

91

CELESTE MANUEL

WINDMEUL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

92

PAUL MINNAAR

WINDMEUL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 4

93

17:15

ROSHAAN LENDOOR

NIEWE DRIFT PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

94

QUINTON SEPTEMBER

NIEWE DRIFT PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

95

JERELDO ABRAHAMS

NIEWE DRIFT PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

96

CAITHLINN ARRIES

SARON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

97

WILSHANIQUE HORSBAND

SARON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

98

CHLOË JOCHIMS

SARON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

99

JEANTE EIMAN

BERGENDAL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

100

FARREN GOOSEN

BERGENDAL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

101

KEANU CUPIDO

BERGENDAL PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

102

SEBASTIAN ROSSOUW

ELMARIE ROSSOUW

V5

INDIVIDUEEL

5

103

CULLEN FORTUIN

EBENEZER PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

104

TAMMY LEIGH-ANN DASS

EBENEZER PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

105

LINIQUE APPOLIS

EBENEZER PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

106

TAMIA PRETORIUS

SIMONDIUM PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

107

ALEXANDER MAARMAN

SIMONDIUM PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

108

KEISHA-LEE MALGAS

SIMONDIUM PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

109

CHARLDINE ADONIS

DALWEIDE PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

110

CALEB KLAASEN

DALWEIDE PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

111

ENRICO PLAATJIES

DALWEIDE PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

112

KEYSHIA WEIDEMAN

WELLINGTON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

113

IGSHAAN CUPIDO

WELLINGTON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

114

CHRIZELLE SEPTEMBER

WELLINGTON PRIMER

V5

INDIVIDUEEL

5

115

CORIN JOSEPHS

LAER MEISIESKOOL LA ROCHELLE

V5

INDIVIDUEEL

5

116

HAYDEN WILLIAMS

LAER MEISIESKOOL LA ROCHELLE

V5

INDIVIDUEEL

5

117

LEA PRINSLOO

LAER MEISIESKOOL LA ROCHELLE

V5

INDIVIDUEEL

5

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

EINDE VAN DAG

 


PAARL VALLEI EISTEDDFOD

AFRIKAANSE VOORDRAG GR 6

MAANDAG, 29 JULIE 2019

FRANK PIETERSEN MUSIEKSENTRUM SAAL

SESSIE 1

NO.

TYD

LEERDER

SKOOL

KLASNR.

ITEM

GRAAD

1

13:00

ANDREA MYBURG/ FRANCOIS NEL
/ LUKE VOS/ LEA/ TARRYN STEENKAMP

NOORD-EIND

VG6

GROEPVOORDRAG

6

2

ANDREA MYBURG/ CARA SENEKAL

NOORD-EIND

VT6

TWEESPRAAK

6

3

THEUNS MOCKE / LUAN BORNMAN

PAARL PRIM SEUNSKOOL

VT6

TWEESPRAAK

6

4

HUGO SMIT /  CHRISTIAAN JONCK

PAARL PRIM SEUNSKOOL

VT6

TWEESPRAAK

6

5

ONTTREK

6

CHLOE RHODA

HOëRSKOOL TULBAGH

VT6

INDIVIDUEEL

6

7

LUKE VOS / TARRYN STEENKAMP

NOORD-EIND

VT6

TWEESPRAAK

6

8

RESHAAN JOHANNES

BLOUVLEI AKADEMIE

V6

INDIVIDUEEL

6

9

KIETHLINE JACOBS

BLOUVLEI AKADEMIE

V6

INDIVIDUEEL

6

10

MIRA VAN NIEKERK

RIJK TULBAGH PRIVAATSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

11

HAILEY JACOBS

KLAPMUTS PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

12

ELZONIA JORDAAN

KLAPMUTS PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

13

MELONEY NOLAND

KLAPMUTS PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

14

CHALDENAY FORTUIN

MAGNOLIA PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

15

KAYLEE-ANN GORDON

MAGNOLIA PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

16

ALICIA DAVIDS

SIMOND PRIVAATSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

17

SUENICK STUURMAN

SIMOND PRIVAATSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

18

LHUSAY BROWN

WINDMEUL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

19

CASSIDY SNYERS

WINDMEUL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

20

GYAN DELL-COETZEE

CARNEGIE HOUSE INDEPENDENT SCHOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

21

SHARLON GEDULDT

LAERSKOOL WOLSELEY

V6

INDIVIDUEEL

6

22

JD VAN ZYL

LAERSKOOL WOLSELEY

V6

INDIVIDUEEL

6

23

SASKIA STEYN

LAERSKOOL WOLSELEY

V6

INDIVIDUEEL

6

24

LUCY MOLENAAR

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

V6

INDIVIDUEEL

6

25

MARI JOUBERT

BREAK-A-LEG DRAMAKLUB

V6

INDIVIDUEEL

6

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 2

26

15:00

LIA JORDAAN

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V6

INDIVIDUEEL

6

27

WILMARI VAN ZYL

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V6

INDIVIDUEEL

6

28

FAITH ANDERSON

EBENEZER PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

29

TRISTAN REEZE ARENDS

EBENEZER PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

30

LUZARIO BRUINTJIES

EBENEZER PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

31

LOGAN DIRKS

DALWEIDE PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

32

CARLYNNE WILLIAMS

DALWEIDE PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

33

NIKEASHA STUURMAN

DALWEIDE PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

34

TALITHA MYBURG

PAARL SCHOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

35

MATTHEW SWARTZ

PAARL SCHOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

36

ALEXANDER CLEMINSTON

PAARL SCHOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

37

ZETA EHRENREICH

NEWTON PRIMER

VPR6

PROSA

6

38

KESHA JACOBS

NEW ORLEANS PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

39

JOHNIQUE POMPIES

NIEUWEDRIFT PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

40

MARZAAN JANTJIES

NIEUWEDRIFT PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

41

DEVENO VISAGIE

NIEUWEDRIFT PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

42

SAN-MARIE HAVENGA

LAERSKOOL BREëRIVIER

V6

INDIVIDUEEL

6

43

BEN VORSTER

LAERSKOOL BREëRIVIER

V6

INDIVIDUEEL

6

44

HUGO VORTSTER

LAERSKOOL BREëRIVIER

V6

INDIVIDUEEL

6

45

KESHA JACOBS

SARON PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

46

ELMAURISHA KARELSE

SARON PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

47

TAMMY-LEE VAN ROOY

SARON PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

48

MINKE BOTHA

LAERSKOOL HUGO RUST

VM6

MONOLOOG

6

49

STIAAN COETZEE

LAERSKOOL HUGO RUST

VM6

MONOLOOG

6

50

LEANI PIENAAR

LAERSKOOL HUGO RUST

VM6

MONOLOOG

6

51

JC SMITH

LAERSKOOL HUGO RUST

V6

INDIVIDUEEL

6

52

KYLA VAN ZYL

LAERSKOOL HUGO RUST

V6

INDIVIDUEEL

6

53

HENRè SCHOEMAN

LAERSKOOL HUGO RUST

V6

INDIVIDUEEL

6

54

RACHEL BRITZ

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VM6

MONOLOOG

6

55

TANIA BOOYSEN

L K  ZEEMAN

V6

INDIVIDUEEL

6

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 3

56

16:15 PM

RACHEL BRITZ

BREAK A LEG DRAMAKLUB

V6

INDIVIDUEEL

6

57

JAN-ALBERT BOTHA

LAERSKOOL COURTRAI 

V6

INDIVIDUEEL

6

58

HENRè DU PLESSIS

LAERSKOOL COURTRAI 

V6

INDIVIDUEEL

6

59

ANNEBEL MELLET

LAERSKOOL COURTRAI 

V6

INDIVIDUEEL

6

60

SILINDOKUHLE FUSA

BERGENDAL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

61

SHAUNDRE ALEXANDER

BERGENDAL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

62

WILLEM JOUBERT

ANEL MAHARAJAH (PRIVAAT)

V6

INDIVIDUEEL

6

63

IVA DREYER

ANEL MAHARAJAH (PRIVAAT)

V6

INDIVIDUEEL

6

64

CHLOE ANTHONY

CHARLSTONHILL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

65

MISHKA BAARTMAN

CHARLSTONHILL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

66

ZHEEMO ISAACS

CHARLSTONHILL PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

67

JèNEKE FRANS

SIMONDIUM PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

68

ELZANDRè DARRIES

SIMONDIUM PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

69

LUCHè ABRAHAMS

SIMONDIUM PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

70

CAREL KOEGELENBERG

MARLISE OLIVIER 

V6

INDIVIDUEEL

6

71

LUAN BORNMAN

PAARL  PRIMêRE SEUNSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

72

HUGO SMIT

PAARL  PRIMêRE SEUNSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

73

CHRISTIAAN JONCK

PAARL  PRIMêRE SEUNSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

74

LUCY MOLENAAR

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL AND COLLEGE

V6

INDIVIDUEEL

6

75

KAELYN MASIMLA

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL AND COLLEGE

V6

INDIVIDUEEL

6

76

JOSHUA KEARLEY

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL AND COLLEGE

V6

INDIVIDUEEL

6

77

NAZLEY SEPTEMBER

LAERSKOOL VAN WYKSVLEI

V6

INDIVIDUEEL

6

78

RIHANNA CUPIDO

WELLINGTON PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

79

FAMCKE LEIGH SHATAR

WELLINGTON PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

80

TEQUAN VAN ROOYEN

WELLINGTON PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 4

81

17:15

HANRO JANSON

NOORD-EIND

V6

INDIVIDUEEL

6

82

NINA VOIGT

NOORD-EIND

V6

INDIVIDUEEL

6

83

CHANè JOSEPH

NOORD-EIND

V6

INDIVIDUEEL

6

84

CLICHè SIMONSE

NEDERBURG PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

85

DEUDEN CLAASEN

NEDERBURG PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

86

SIR CLOETE

NEDERBURG PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

87

NEKEYSHA VAN ROOYEN

LAERSKOOL WA JOUBERT

V6

INDIVIDUEEL

6

88

NJ KOTZE

LAERSKOOL WA JOUBERT

V6

INDIVIDUEEL

6

89

LEE-DON PEKEUR

LAERSKOOL WA JOUBERT

V6

INDIVIDUEEL

6

90

DANELLE DU TOIT

SLOT VAN DIE PAARL

V6

INDIVIDUEEL

6

91

HEIKE VOIGT

SLOT VAN DIE PAARL

V6

INDIVIDUEEL

6

92

NATANYA ROSSOUW

SLOT VAN DIE PAARL

V6

INDIVIDUEEL

6

93

FAITH PAULSE

PAARLZIGHT PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

94

ZYAN PETRUS

PAARLZIGHT PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

95

KIM LEWIS

PAARLZIGHT PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

96

CURTLEY ABRHAMS

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V6

INDIVIDUEEL

6

97

DANIELLE CRONJE

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V6

INDIVIDUEEL

6

98

BRITNEY BOTHMA

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V6

INDIVIDUEEL

6

99

ANDREWLENE BOTHMA

ORLEANSVALE PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

100

FAGAN KOORDOM

ORLEANSVALE PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

101

RENATE KLAASEN

ORLEANSVALE PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

102

KATHLYN AFRICA

AMSTELHOF PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

103

RAKEISHA JACOBS

AMSTELHOF PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

104

RIQELL GOLIATH

AMSTELHOF PRIMER

V6

INDIVIDUEEL

6

105

KARMEN COLLING

HUGENOTE LAERSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

106

ZENIEKE JANSEN VAN VUUREN

HUGENOTE LAERSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

107

SAN-MARI STEENKAMP

HUGENOTE LAERSKOOL

V6

INDIVIDUEEL

6

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

EINDE VAN DAG



PAARL VALLEI EISTEDDFOD

AFRIKAANSE VOORDRAG GR 7

DINSDAG, 30 JULIE 2019

FRANK PIETERSEN MUSIEKSENTRUM SAAL

SESSIE 1

NO.

TYD

LEERDER

SKOOL

KLASNR.

ITEM

GRAAD

1

13:00

SIMOND PRIVAATSKOOL

SIMOND PRIVAATSKOOL

VS7B

SPREEKKOOR

7

2

NAHZANTE COETZEE

NEWTON PRIMER

VPR7A

PROSA FORMEE

7

3

PIETER ESTERHUIZEN

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VPR7b

PROSA

7

4

MICHELLE VAN EDEN

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VPR7b

PROSA

7

5

VERONICA MUNNIK

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VPR7b

PROSA

7

6

MEGAN KEET

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VPR7b

PROSA

7

7

CIARA / DANIELLE 

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VT7

TWEESPRAAK

7

8

BREAZAE/NASIEMA

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VT7

TWEESPRAAK

7

9

MICHELLE/VERONICA

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VT7

TWEESPRAAK

7

10

AMALIA /JANA

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VT7

TWEESPRAAK

7

11

MEGAN/DANIELLA 

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VT7

TWEESPRAAK

7

12

MISHA GROBLER

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VM7

MONOLOOG

7

13

LENé JANSE VAN RENSBURG

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VM7

MONOLOOG

7

14

LUANNE DU PLESSIS

LAERSKOOL WA JOUBERT 

VM7

MONOLOOG

7

15

AMALIA VAN DYK

SAARTJIE VAN DYK

VM7

MONOLOOG

7

16

MENA LOUW 

BREAK A LEG DRAMAKLUB

V7

INDIVIDUEEL

7

17

OYENA XAKO

BREAK A LEG DRAMAKLUB

V7

INDIVIDUEEL

7

18

CADY ABRAHAMS

LAERSKOOL VAN WYKSVLEI

V7

INDIVIDUEEL

7

19

LEE-ANN WANNENBERG

LAERSKOOL VAN WYKSVLEI

V7

INDIVIDUEEL

7

20

JOHN-LECA AVONTUUR

L.K. ZEEMAN 

V7

INDIVIDUEEL

7

21

CAMERON MCGEE

L.K. ZEEMAN 

V7

INDIVIDUEEL

7

22

ATHENA JACOBS

L.K. ZEEMAN 

V7

INDIVIDUEEL

7

23

WILLIAM LOUBSER

ANEL MAHARAJAH

V7

INDIVIDUEEL

7

24

PENELOPE DU PLESSIS

ANEL MAHARAJAH

V7

INDIVIDUEEL

7

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 2

25

15:00

KECHIA BOKBAARD

SIMONDIUM PRIMER 

V7

INDIVIDUEEL

7

26

REUBEN VAN LOGGERENBERG

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL 

V7

INDIVIDUEEL

7

27

MAXINE MCKENZIE

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL 

V7

INDIVIDUEEL

7

28

CARLA VILJOEN

WELLINGTON PREPARATORY SCHOOL 

V7

INDIVIDUEEL

7

29

ERNESTINE DAVIDS

MAGNOLIA PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

30

JEMONDRE BLONKERS

MAGNOLIA PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

31

LEVERN JANUARY 

MAGNOLIA PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

32

SISCA JOUBERT

LAERSKOOL WA JOUBERT 

V7

INDIVIDUEEL

7

33

DANIELLE OLIVIER

LAERSKOOL WA JOUBERT 

V7

INDIVIDUEEL

7

34

BEYONDRE SYBOK

LAERSKOOL WA JOUBERT 

V7

INDIVIDUEEL

7

35

SAM HENDRIKS

CARNEGIE HOUSE PAARL

V7

INDIVIDUEEL

7

36

ALLISON ADOLF

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V7

INDIVIDUEEL

7

37

LUZEL MEAKER

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V7

INDIVIDUEEL

7

38

INGE VD MERWE

LAERSKOOL KOUE BOKKEVELD

V7

INDIVIDUEEL

7

39

DEYONICK ARENDSE

BERGENDAL PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

40

P.J. BOTHA 

BERGENDAL PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

41

RACQUEL STEVENS

SARON PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

42

MISHAAN JAFTA

SARON PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

43

ASHANTI GALANT

SARON PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

44

RONALDO WINDVOGEL

NEW ORLEANS PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

45

SIMEULIDA PETERSEN

NEW ORLEANS PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

46

SHAAN ESAU

KLAPMUTS PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

47

JAVANE JOSEPH

KLAPMUTS PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

48

MISCHA SNYMAN

KLAPMUTS PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

49

YANCKE MINNAAR

SIMOND PRIVAATSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

50

DANIE VILJOEN

SIMOND PRIVAATSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

51

TAMMY JACOBS

SIMOND PRIVAATSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

52

FRANS ZEEMAN 

RIJK TULBAGH PRIVAATSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

53

MITCHELL BALIE

EBENEZER PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

54

CURSTIN STOFFELS

EBENEZER PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

55

TAYLIN BOTHA

EBENEZER PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 3

56

16:10

NERI JORDAAN/HANEL VOLLGRAA

NOORD-EIND PRIMER

VT7

TWEE SPRAAK

7

57

JADA KEYSER/EMILY VAN DEVENT

NOORD-EIND PRIMER

VT7

TWEE SPRAAK

7

58

MIA-LEE/KARA

NOORD-EIND PRIMER

VT7

TWEE SPRAAK

7

59

MIA-LEE JANSE VAN RENSBURG

NOORD-EIND PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

60

NERI JORDAAN

NOORD-EIND PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

61

LE-KEISHA FORTUIN

NEDERBURG PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

62

LEESHAY FEBRUARIE

NEDERBURG PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

63

SHANNON LOFF

NEDERBURG PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

64

MIAH CUPIDO

LAERSKOOL WOLSELEY

V7

INDIVIDUEEL

7

65

MICHé MCCLUNE

LAERSKOOL WOLSELEY

V7

INDIVIDUEEL

7

66

PHILIPPA WANNENBURG

LAERSKOOL BREERIVIER

V7

INDIVIDUEEL

7

67

HANRI BOTHA

LAERSKOOL BREERIVIER

V7

INDIVIDUEEL

7

68

SUSARA MULLER

LAERSKOOL BREERIVIER

V7

INDIVIDUEEL

7

69

VEYONCE ANDRIAANSE

WELLINGTON PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

70

BENJANIQUE FELIX 

WELLINGTON PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

71

SYDAYCHON SMIT

WELLINGTON PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

72

JAY-LEE ABRAHAMS

BLOUVLEI AKADEMIE

V7

INDIVIDUEEL

7

73

CAMERON VAN ROOY

BLOUVLEI AKADEMIE

V7

INDIVIDUEEL

7

74

ELJONIQUE

WINDMEUL PRIMERE SKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

75

LIONEL

WINDMEUL PRIMERE SKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

76

GEORDEN-LEE CUPIDO

AMSTELHOF PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

77

CIARA FRAZER

AMSTELHOF PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

78

LEE YON LEE ARENDSE

AMSTELHOF PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

79

LANA LOUW

LAERSKOOL COURTRAI PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

80

RUBY LOUW

LAERSKOOL COURTRAI PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

81

LEANN AFRIKA

CHARLESTON HILL PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

82

DARIN KOK

CHARLESTON HILL PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

83

BROOKLIN MEYER

CHARLESTON HILL PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

SESSIE 4

84

17:15

LAVERNE DAVEY

PAARLZICHT PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

85

JAYDINE DE KOCK

PAARLZICHT PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

86

WILLICIA BEUKES

PAARLZICHT PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

87

JANI DREYER

LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL

V7

INDIVIDUEEL

7

88

ANJE RHEEDER

LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL

V7

INDIVIDUEEL

7

89

CASSIDY SWANEPOEL

LAERSKOOL SLOT VAN DIE PAARL

V7

INDIVIDUEEL

7

90

ANESHREE WILLIAMS 

NIEUWE DRIFT PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

91

RUZAAN VALENTYN

NIEUWE DRIFT PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

92

LEETHAN ANDREWS

NIEUWE DRIFT PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

93

ERIN CHRISTOFFELS

MARY HELP OF CHRISTIANS

V7

INDIVIDUEEL

7

94

LIHLOMBE NDINISA

MARY HELP OF CHRISTIANS

V7

INDIVIDUEEL

7

95

ZOE COLDBERG

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V7

INDIVIDUEEL

7

96

ELLEN JURGENS

LAERSKOOL DRAKENSTEIN

V7

INDIVIDUEEL

7

97

ZIAAN HENDRICKS

ORLEANSVALE PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

98

ALNECHA TROMP

ORLEANSVALE PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

99

ROOVICA SANIE

ORLEANSVALE PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

100

ROODE CLOETE

HUGUENOTE LAERSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

101

DANIELLE BANTJIES

HUGUENOTE LAERSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

102

GABBY MICAELS

HUGUENOTE LAERSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

103

LISA ARENS

LAERSKOOL HUGO RUST

V7

INDIVIDUEEL

7

104

JONTAYE JONES

LAERSKOOL HUGO RUST

V7

INDIVIDUEEL

7

105

LUANE ELOFF

LAERSKOOL HUGO RUST

V7

INDIVIDUEEL

7

106

ELZAHN NEL

LAERSKOOL HUGO RUST

V7

INDIVIDUEEL

7

107

LOUIS-NICOLAAS KIRSTEN

PAARL PRIMERE SEUNSKOOL

V7

INDIVIDUEEL

7

108

ANEL MARAIS

MARLISE OLIVIER

V7

INDIVIDUEEL

7

109

LEE-ANWHIN KLAASEN

DALWEIDE PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

110

KEESHA FISCHER

DALWEIDE PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

111

HAE BRONIQUE ARENDS

DALWEIDE PRIMER

V7

INDIVIDUEEL

7

112

ONTTREK

113

LERI NEL

BREAK A LEG DRAMAKLUB

V7

INDIVIDUEEL

7

114

LERI NEL

BREAK A LEG DRAMAKLUB

VM7

MONOLOOG

7

UITDEEL VAN SERTIFIKATE

EINDE VAN DAG