PVE Recorder

2011

Participant list - RECORDERS BLOKFLUIT

 JUNIORS

 ♫ 7 jaar en onder:

Sopraanfluitstudie: Conrad Schlechter, Jana Hayman.

Sopraanfluitsolo: Conrad Schlechter, Jana Hayman,

♫ 8 jaar en onder:

Sopraanfluitstudie: Grace Witbooi, Lene la Grange, Liam Roux, Jade Revelle.

Sopraanfluitsolo: Liam Roux, Talitha Janse van Vuuren, Grace Witbooi, Christiaan du Toit, Lene la Grange, Shernique Adendorf, Jade Revelle.

Duet: Ansone van Eeden en Talitha Janse van Vuuren, Christiaan du Toit en Jana Hayman, Jade Revelle en Lene la Grange.

Ensemble: Talitha Ensemble Huguenot, Gimnasium Blokfluitensemble.

8 years and under:

Descant Recorder Study: Sharfa du Plessis.

Descant Recorder Solo: Sharfa du Plessis.

9 Years and under:

Descant Recorder Study: Noa Stolk.

Descant Recorder Solo: Noa Stolk.

 

♫ 9 jaar en onder:

Sopraanfluitstudie: Simone van der Westhuizen, Brandon Cocklin.

Sopraanfluitsolo: Simone van der Westhuizen, Jodine Klaassen, Amber Morkel, Johan van Rhyn, Shantai Wilson, Marco van Rhyn. Tashin King, Brandon Cocklin, Eranchia White, Caitlin Fortuin, Chamonethea Dombas.

Duet: Johan en Marco van Rhyn.

10 jaar en onder:

Sopraanfluitstudie: Daniel Uys, Nina Cuyler.

Sopraanfluitsolo: Moreesha Moses, Daniel Uys, Nina Cuyler, Chrissolene Adonis. 

Altfluitstudie:  Simone van der Westhuizen.

Altfluitsolo: Simone van der Westhuizen.

Duet: Shantai Wilson en Chrissolene Adonis, Nelise Schoeman en Anolik Cronje, Amber Morkel en Moreesha Moses..

 10 Years and under:

Descant Recorder study: Aaliyah Essop.

Descant Recorder solo: Jurado Fredericks, Aaliyah Essop, Jean-Pierre Joubert.

  11 jaar en onder:

Sopraanblokfluitstudie: Carla Watson, Lida-Mari Fick, Edrich Barnard.

Sopraanfluitsolo: Eyodia Jansen, Inge Julies, Lida-Mari Fick, Heinrich Rhode, Edrich Barnard, Carla Watson, Chante van Wyk

Altfluitstudie: Lida-Mari Fick, Edrich Barnard, Carla Watson.

Altfluitsolo: Heinrich Rhode, Carla Watson, Inge Julies, Lida-Mari Fick, Chante van Wyk, Edrich Barnard, Eyodia Jansen.

Duet: Inge Julies en Heinrich Rhode, Karlene Lambrechts en Faren Ross, Carla Watson en Nina Cuyler.

 11 Years and under:

Descant recorder solo: Jovahno  Leibrandt.

 ♫ 12 jaar en onder:

Sopraanfluitstudie: Lodric Roux

Sopraanfluitsolo:  Vionne van Greunen, Lerine Eksteen, Lodric Roux, Marshay Swartz..

Altfluitstudie: Lodric Roux.

Altfluitsolo: Marshay Swartz, Lodric Roux, Vionne van Greunen.

Duet: Vionne van Greunen en Eyodia Jansen, Chante van Wyk en Marshay Swartz.

Ensemble:   Paarlzicht Ensemble.

 

12 Years and under:

Descant Recorder Study:  Zahra du Plessis.

Descant Recorder Solo:  Micaler Bailey, Zahra du Plessis.

Treble Recorder Solo: Clint Darren Massena.

Ensemble:  Bridge House Trio.


SENIORS

♫14 jaar en onder

Sopraanfluitstudie:  Jade Williams.

Sopraanfluitsolo: Lenae Maart, Jade Williams,

Altfluitstudie:  Anel Watson, Jade Williams, Lenae Maart,

Altfluitsolo:  Anel Watson, Jade Williams, Lenae Maart, Cari Wilson, Janke Baard.

Duet:  Lenae Maart en Jade Williams, Tamsyn Farmer en Tamsynn Damon.

Ensemble: Larrie Junior Ensemble.

 ♫14 years and under

Treble Recorder Study: Sigrid Burger

Treble Recorder Solo: Sigrid Burger.

Duet: Sigrid Burger and Anel Watson.

 ♫16 jaar en onder

Sopraanfluitstudie: Malan Bartleman, Jade Williams.

Sopraanfluitsolo: Malan Bartleman , Jade Williams

Altfluitstudie: Malan Bartleman.

Altfluitsolo: Anel Watson, Malan Bartleman, Lenae Maart, Jade Williams.

 

16 Years and under:

Treble Recorder Study: Adrea van Zitters, Ashleigh Schlosz.

Treble Recorder Solo: Adrea van Zitters, Ashleigh Schlosz, Sigrid Burger.

Duet: Ashleigh Schlosz and Adrea van Zitters.

Ensemble: En Avante Ensemble.

 18 jaar en onder

Sopraanfluitstudie: Giselle Botha.

Sopraanfluitsolo: Arina du Toit,Giselle Botha, Monique Lyners

Altfluitstudie: Giselle Botha.

Altfluitsolo: Giselle Botha, Arina du Toit.

Ensemble: Kunsteskool Noord-Eind Trio.

Ope Klas: 

Trio-sonate:  Arina du Toit en Stephanie Walzl 

♫18 years and under

Treble Recorder Solo: Adrea van Zitters, Ashleigh Schlosz.

♫ Open Class:

Ensemble: Larrie Senior Ensemble.

 Beginner Afdeling:

Sopraanfluit Graad 1: Tamsynn Damon, Tamsyn Farmer.

Sopraanfluit Graad 2:  Johanna van Jaarsveld.


2011 TROPHY WINNERS BLOKFLUIT/ RECORDER

JUNIOR:

 Junior Cup:  Lodric Roux

Junior Primary: Simone van der Westhuizen

Promising Junior:  Aaliyah Essop

Best Duet:  Nina Cuyler and Carla Watson

Best Ensemble:  Paarlzicht Primer 12 jaar Ensemble

 

SENIOR:

 Senior Cup:  Giselle Botha

Best General Performance:  Jade Williams

Promising Senior(s):  Adrea van Zitters/Ashleigh Schlosz

Unaccompanied Recorder Solo:  Giselle Botha

Best Duet:  Jade Williams and Lenae Maart

Best Ensemble:  Kunsteskool Noorder- Paarl 18 jaar Ensemble